menu

Радио ЛАКОСТА

chevron_right
Music theme

Видео: Карлеуша само по капут!!

Lakosta | мај 11, 2023

Популарната Карли повторно ги воовушеви фановите на социјалните мрежи со својот нов стајлин.

Карлеуша на Инстаграм објави видео на кое позира во широк жолт капут на Баленсијага, под кој не носи ништо. Поради тоа во преден план се појавија нејзините бујни гради, кои сепак вешто ги криеше со косата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

На нозете носеше црни чизми кои се како чорапи, исто така од познат бренд, па направи ефикасен стајлинг, кој сега е во тренд.

Пејачката уште еднаш покажа дека будно ја следи модата. Карлеуша за овој стајлинг потрошила 9.700 евра.

Само палтото чини 6.169 евра, додека чизмите се продаваат по цена од 2.850 евра, а очилата кои го комплетирале нејзиниот аутфит чинат 685 евра.

 

Written by Lakosta

 • cover play_circle_filled

  Радио Лакоста

 • cover play_circle_filled

  LAKOSTA HIT

 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play